Boomer Space


CENTRÁLNÍ DISKUSE :
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:26

To Stray + To Sicky: mně teda mnohem víc rozčililo všechno ostatní, co bylo na tom albu po It´s my Life

 

prasezlesa
26.07.2017 10:23

Breaking the Habit je zrovna dobrá písnička. Škoda, že takových atmosférických písniček nevytvořili později víc, protože zrovna tahle písnička ukázala, že to jde i bez řevu.

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:23

To Imothep:AD IMHOTEP a do prdele moje střelený hobby mě zas jednou skrz podvědomí znemožnilo před dalším rozumným člověkem

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:20

To Imhotep: nebo ještě přesněji, opravdu se vypařily jejich schopnosti psát písničky, nebo se spíš vyčerpaly možnosti toho dobovýho stylu

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:18

To Stray: ale zase se dá doposlouchat až do konce

 

Stray
26.07.2017 10:16

Sicky: haha...no tak znám stupidnější písničky než It´s My Life od BON JOVI, třeba song totožného jména od DR. ALBAN. :-)

 

sicky
26.07.2017 10:14

Imothep : rozumím a souhlasím :) Ten pop se LP nedařil, asi chápu, o co se snažili, ale prostě jim to nešlo. Jinak co se týče hitu, taky souhlas, není hit jako hit. Jsou inteligentní hity Např. U2 Beatiful Day, Vertigo a stupid hity , např. Its My Life od Bon Jovi

 

Stray
26.07.2017 10:14

ten cover THE WHO Behind Blue Eyes udělali LIMP BIZKIT. :-) A za moc nestál.

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:13

RAP - je ještě něco podobnýho, co by hudbu zabíjelo stejně spolehlivě?

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:11

To Imothep: myslíš, že talent psaní může rázem úplně odumřít???

 

Bluejamie65
26.07.2017 10:08

Graham Parker - Don´t Tell Collumbus (2007), Ad linkin, ten cover Who se celkem dal

 

Stray
26.07.2017 10:08

Mě se debut LINKIN PARK taky líbil okamžitě, dokonce mezi asi osmi kazetami, které jsem si s walkmanem vzal v tom roce 2001 sebou na tu půlroční štaci v Holandsku, to album bylo. poslouchal jsem to prostě furt, líbila se mi ta melodika/hitovost a její roubování na ten moderní rap-metalovej základ. Překvapením však je, že úplně nejlepší skladba LP se na debutu nenachází, je na druhé desce a má název "Breaking the Habit", tu úplně miluju, škoda, že na Meteoře je to tak půl na půl, hitů není deset, ale pět. P.S. Jinak dneska v noci jsem měl hrozně zvláštní sen, mám volno a včera jsem byl na Pivě a telce (vstával jsem teď):-), koukat na Viktorku jak hraje se Steauou Bukurešť, a tak jsem se ve snu propadl asi někam, kam jsem úplně asi neměl. Ocitnul jsem se někde na jižním Slovensku u Dunaje, bylo tam strašně Slováků a všichni mi rozhořčeně nadávali, že jsem laxní Čecháček a že maji radši Maďary, protože si umí zjednat pořádek a řvali na mě, že to za našeho společného státu stálo za hovno a ať táhnu do prdele. :-)Byl jsem v šoku a probudil jsem se úplně propocenej. Hrozné.

 

Imothep
26.07.2017 10:04

prasezlesa: Neni hit jako hit. Ja kdyz pisu o kvalitnim hitu, tak krom uspesnosti v zebriccich(ktera se da marketingove vyhnat neuveritelne nahoru)vzdy hledim i na kvalitu samotne pisne(snadno se tak zbavim predsudku vuci stylu nebo interpretovi). Jednicka i dvojka LP jsou pro me proste bez debat, proste ty pisnicky by dle myho nazoru uspely v jakekoliv dobe. Jednoduchost nebo predvidatelnost nemusi vzdy znamenat stupiditu a prazdnotu. Nuda? pro nekoho mozna, ale ja proste nemam naladu poslouchat 24/7 samy lichy rytmy, zkraceny doby, synkopy a million tonu za minutu. Add Rihanna .... kdyz uz jsi to nakousnul ... nevim, jestli ma vic hitu nez LP, ale za me - ano, je duvod ji poslouchat, protoze pro vetsinu tech hitu plati to, co jsem napsal vyse, jsou to kvalitni pisnicky. To ze technikou a mozna ani barvou nesaha treba Beyoncé po kolena nemeni nic na faktu, ze bohuzel - Beyoncé nemela a nema tolik stesti na autory kvalitnich pisni jako Rihanna. Ano, pojdte do me ..... mam rad i moderni pop :o)

 

Imothep
26.07.2017 09:57

sicky: jinak od treti desky dal je to pro me kvalitativni sesup, co se songwritingu tyce. Prvni dve byly fakt naslapany kvalitnimi hity, dal uz je to "jen" treba skladba nebo dve na deskach ... ale tak beru to proste tak, jak to chodi. Takova cadence nemuze skoro nikomu vydrzet moc dlouho. Navic jak jsem psal, tolik kvalitnich veci jako byly na jednicce nebo dvojce nenapise za celej zivot i treba 5 jinych kapel dohromady :o).

 

prasezlesa
26.07.2017 09:57

Imothep: A Rihanna má hitů ještě víc než Linkin Park. Je to důvod, proč ji poslouchat? Linkin Park jsou strašně jednoduchá a předvídatelná, tudíž nudná hudba. Jediný plus je, že ty jejich desky mají tak kolem půl hodiny.

 

Imothep
26.07.2017 09:54

sicky: Me se to libilo od zacatku .... a od sveho ortodoxne metaloveho okoli jsem to dostaval patricne sezrat :oD

 

Bluejamie65
26.07.2017 09:41

Graham Parker - The up Escalator (Stiff Records Lp, 1980 + Bruce Springsteen jako back vocal:-)))) geniální)

 

sicky
26.07.2017 09:32

Imothep : Já jsem ty první desky LP docenil až zpětně, tehdá před těmi 10-15 lety (uf, toto letí :) jsem na to taky nadával. Dnes s odstupem a bez předsudků si myslím, že ty první tři desky jsou fakt dobrý.

 

Norr
26.07.2017 09:23

Johnny Cash - American mix

 

Imothep
26.07.2017 09:19

Billy Cobham - Spectrum .... mnam .... add Linkin Park .... no, at ma na ne clovek jakykoliv nazor, tak jak Hybrid Theory, tak Meteora obsahuji vic hitu(mysleno v tom nejlepsim slova vyznamu) nez se vetsine zde jmenovanych i nejmenovanych kapel stezi podari napsat za klidne I 3 desetileti trvajici karieru.

 

 




 

 

 

TOPlist